Овальні ліжка, комоди та текстиль. Виробник №1 в Україні


Як обрати дитяче ліжечко?

Як вибрати дитяче ліжечко? Овальна або прямокутна

 

 Це буде не звичайна стаття, написана на замовлення журналістом або блогером. Мене звуть Ганна, 6 років  я живу у світі овальних ліжечок, якщо точніше Ovalbed це моя друга дитина.

 

 За цей час мені довелося поспілкуватися з тисячами майбутніх батьків що знаходяться у пошуках кращого, і що іноді не розуміють що ж саме їм треба. Адже це правда - ми усі фахівці в різних галузях стаємо беззахисними, починаємо пізнавати для себе нові навички: від вибору доктора і пологового будинку, стильного і недорогого одягу що прикрашає нову фігуру, рівень стосунків з чоловіком, а потім цей нескінченні тур по світу дитячих товарів : купити коляску, вибрати ліжечко, одяг?!.

 

 Не йтиму у бік, Ваша розгубленість зрозуміла, інформації багато, усі хочуть продати, запрацювати і розповісти чому вам треба багато всього, але давайте будемо реалістами: вам знадобляться памперси і грудне молоко. Усе інше лише здатне зробити Ваше нове життя комфортним.

 

 Продовжимо про ліжечко.

 Перше і найважливіше - Ви повинні налаштується на те, що дитина повинна спати у своєму ліжечку. І для того, щоб він там спав, його туди треба перекладати. Міркування на тему: "Не спить в ліжечку" знаходиться виключно у Вашій голові, але поставте собі питання, чому не спить? І що можна зробити щоб дитина в ній спала?

 Я обов'язково викладу вивчений мною матеріал відносно чинників тих, що впливають на сон дитини: а це і місце відносно вікна, і повітря, використання білого шуму, правильний матрацик. Ми складемо разом чек- лист перевірки ідеального спального місця дитини. Це важливо також як і правильне ліжечко.

 

 Отже, про ліжечка для новонародженого. Ми розглянемо найпопулярніші моделі ліжечок:

- люльки, кошики, гойдалки маленького розміру;

- прямокутні і інші варіації;

- кругло-овальне ліжечко.

Поговоримо про люльку:

 

Класна штука, якщо є зайві засоби або хтось подарував. Але її цілком замінить дитяче крісло для новонародженого від 0. Дитину можна пристебнути і при необхідності погойдати, одночасно прокачавши рукиJ. А ще детски здорово сплять в колясці, чому ж? Все банально: тому що там тісніше, після маминого животика новий світ дуже великий. Замінниками служать: мамині ручки, знамениті і дорогі кокони, гамаки, качельки (помічу до речі, що багато з навіть дуже дорогих качелек гойдаються не в ту сторону, тому дітки в них не сидять).

 

А тепер порівняємо овальну і прямокутні ліжка.

 

Отже, Ваш малюк народився, Ви приїхали з пологового будинку, і тут Вас чекає: Кругле ліжечко (люлька) - невеликого розміру гніздечко для малюка - на коліщатках (чи з системою заколисування), легко пересувається по кімнаті, має зручне верхнє положення дна яке не примушує  Вас сильно нагинатися. Ви легко приставите цю люльку до свого ліжка, і також просто перемістите її в іншу кімнату - вона мобільна, на м'яких прогумованих колесах, і в ній дуже затишно малюкові, що відмічають наші мами. Затишно, як і в маминому животику, без кутів і зайвого простору. Зайві деталі збираються в столик. Так, це не пеленальний комод, але деталі йдуть в комплекті, якщо потрібно, зберете.

Далі, таке ліжечко трансформується в звичайну 60*120 см з трьома рівнями дна ( ось вона безпека), а при необхідності ви зможете перетворити її на приставне ліжечко і Ваш малюк спатиме поруч, але у своєму ліжечку.

Скільки ми вже отримали плюсів і економії коштів? Адже це ще не все, тк ліжечко  може стати розміром 60*170 і використовуватися до школи.

ЧИ прямокутне ліжечко

 

Класичне прямокутне ліжечко, велике, вимагаюче окремого місця і підходу тільки з 1 боку. Бувають дуже красиві рішення. Я не продовжуватиму про прямокутне ліжечко, адже її переваги закінчаться на рівнях регулювання дна. Але я адже обіцяла бути чесною, тому я напишу і про мінуси овальної

 

Отже, про мінуси овального ліжечка

 

1. Ви звикніть до люльки з якою не захочете розлучатися.

 

2. Важливо, щоб ліжечко було з дерева - міцна конструкція, якісними з'єднання і фурнітура - не усі на вигляд овальні ліжечка мають ці характеристики (але це стосується і прямокутних).

 

3. Так, вам треба буде розкрутити пару болтів і гайок і закрутити 4 пари болтів щоб перетворити її з люльки в ліжечко, це відніме невелику кількість часу.

4. Збирати овальне ліжечко треба правильно, болти закрутити туго, обов'язково прикрутити дно. Каркас ліжечка має бути тугим, адже це ліжечко складається з секцій. А якщо секції розпущені, порушиться каркас і міцність.

 

5. Канапка, а також саме нижнє положення ліжечка не можна використати на колесах, це порушує каркас, неправильно розподіляється навантаження на деталі.

 

6. Матрацики в це ліжечко нестандартні, а якщо матрац виявиться значно менше по відношенню до ліжечка, ручки і ніжки можуть застрягти в щілині, що утворилася, що дуже травмоопасно. Тому є необхідність замовляти матрац у виробника ліжечка.

 

7. Постільна білизна також не стандартна, тому або купувати все в одному місці або відшивати.

Компанія Ovalbed створила не лише красиве кругле ліжечко, яке ми пропонуємо купити, але і усі аксесуари до неї за доступними цінами: овальний матрац, набори постільної білизни купити овальне ліжечко.

 

 На сьогодні наша компанія рада запропонувати Вам ліжечка, матрацики, а також усі необхідні аксесуари за найвигіднішими умовами у відношенні ціна-якість з відправкою по Україні .

 

 За чотири роки нашої роботи ми внесли безліч змін в первинну версію овального ліжечка : удосконалили як саму конструкцію в т.ч. системи кріплень, - що значно вплинуло на міцність виробу; так і ретельніше відпрацювали якість обробки і фінішного виду (купівля передового устаткування для фарбування і шліфовки). Усі ліжечка Ovalbed виконані з цілісної екологічно чистої деревини буку і вільхи.

Тепер перейдемо до головного, чим же ми відрізняємося від інших виробників!?

 

Отже:

 

1. Товщина фасадів ліжечка Ovalbed складає 35 мм (інші виробники 20-25мм). Це означає що кріплення, що сполучає деталі може бути хорошої товщини, а виріб прослужить довгі роки. Крім того - таку товсту деталь важко "погризти" дитині, ну саме ліжечко виглядає добротним і якісним.

 

2. У ліжечках Ovalbed немає наскрізних дірок регулювання дна, знову ж таки завдяки товщині фасаду. Усі кріплення "сховані".

 

3. Починаючи з першого зробленого ліжечка ми вважали необхідним наявність якісних, м'яких коліс, це важлива деталь - але вона впливає і на собівартість виробу.

 

4. Ми спочатку прийняли рішення робити ліжечко з усіма трансформаціями - тоесть 60*70, 120см і 170 см для того, щоб:

 

а) ви не несли додаткових витрат і не залежали від нас докупавши щось;

 

б) щоб деталі Вашого ліжечка були рідними (однакових відтінків та обробки).

5. Удосконалюючи зовнішній вигляд, майбутні мами ставили перед нами безліч функціональних завдань, завдяки чому вже рік як наші ліжечка окрім м'яких коліс мають вколисуючий механізм в трансформації люлька і ліжечко 120 см І він включений у вартість виробу.

 

6. Дно ліжечка Ovalbed виконане з фанери вищого сорту і має торець, що фарбує, і вентиляційні отвори (вони ж знижують шум при стрибках дитини на ліжечку). Чому фанера? Візьміть дощечку будь-якої деревини завтовшки 0,5 см і будь-якої вподобаної вам ширини і спробуйте її зламати. Залежно від сорту деревини ви зможете це зробити з деяким зусиллям. Потім візьміть шматочок звичайнісінької березової фанери завтовшки 0,5 см і спробуйте її зламати. Зламати ви її навряд чи зможете. Вона пружинитиме і відгинатиметься назад, але не втратить своєї форми і міцності.

 

7. У усіх виробників овальних ліжечок в Україні форма верхніх напівкруглих деталей є прямокутником із злегка закругленими кутами. У ліжечку Ovalbed усі верхні деталі мають овальну форму, максимально безпечну для Вашого малюка. Крім того, чим більше кутів, тим велика вірогідність ударити, зачепити. Тому звертайте увагу і на цю деталь!

 

8. Наша компанія пропонує найширший асортимент текстилю і матраців, знімаючи з Вас проблеми "подгонов" розмірів, вибору тканин і витрати часу на пошиття. Ви можете придбати все в одному місці, відповідно до розмірів трансформації ліжечка.

 

9. Ми дуже хочемо йти вперед і розвиватися, щиро живемо своєю справою, тому з радістю і вдячністю приймемо Ваші побажання, а також зауваження і пропозиції по роботі