Овальні ліжка, комоди та текстиль. Виробник №1 в Україні


Матрас кокос  70*98 см
Матрас  кокос-латекс 60*70
Матрац  кокос-латекс 70*70
Матрас  (70 на 148 см)

Матраци

Матраци

Новонароджені 80% свого часу проводять уві сні, тому вибір матраца потребує  особливої ​​уваги .

Кокосова койра - ідеальний матеріал для створення жорстких і середньої жорсткості матраців,який необхідний длянемовлят, з  несформованою спинкою. Кокосова койра відома еластичністю, міцністю ідовговічністю. Крім міцності і зносостійкості, кокосові матраци володіють рядомтаких переваг, як гіпоалергенність, вологостійкість і циркуляцією повітря.

У матраці для створення правильної висоти такожвикористовують   плити з бавовни- це 100% гіпоалергійна і натуральна сировина, виготовлена на потужностях Рівненської фабрики нетканних матеріалів -полотно середньої  жорсткості.                                                                                                             

Для посилення антибактеріального ефекту верхні шари кокоса покриваються лляним волокном (0,5см). Унікальність такого поєднання матеріалів полягає у відсутності пружності, але одночасно комфорт і безпеку для малюка. У розвинених країнах заборонено використання м'яких матеріалів для матраців,тому що малюк ще слабкий щоб перевертатися самостійно.

Чохол знімний і виконаний з мікрофібри класу люкс (завжди білого кольору) - це матеріал високої якості,простьоганий, з нього легко видаляються плями, він не деформується, забезпечує прекрасний повітрообмін.