Овальні ліжка, комоди та текстиль. Виробник №1 в Україні


ПРО НАС

Хто ж ми?

 

Ми молода компанія активних, цілеспрямованих людей, що вірять в Україну.

 

За ці 7 років, меблі ТМ Ovalbed довірилося більше 5000 батьків, а багато хто з ліжечок подарував солодкі сни не лише в Україні, але і у багатьох країнах Європи. Якісні дитячі меблі - красиві, з сучасним дизайном?! Чи не це шукають батьки для своєї крихти? Саме таке шукали і ми своїм дітям.Тільки більше менш симпатичне, і як мінімум безпечне коштувало дуже дорого, а ще і у валюті яка з 8 перетворилася 25 грн за долар. Тому ми зробили ліжечка самі, і це знайшло відгук у тисяч людей.

 

Сьогодні, ми ростемо, удосконалюємо технології і устаткування, створюємо нові моделі, а також виготовляємо меблі і текстиль для багатьох відомих мереж під їх приватні торгові марки (Private Label).

 

Вибираючи меблі ТМ Ovalbed, знайте, ми намагаємося перевершити Ваші очікування. Це наша філософія. Річ повинна коштувати своїх грошей. Ваша довіра - найбільша цінність і мотивація рухатися вперед.

 

Будь ласка, якщо Ви виберете нашу продукцію знайдіть хвилинку для зворотного зв'язку. Це дуже важливо, адже завдяки відгукам, зауваженням, наша якість, упаковка і сервіс значно виріс. Але і це не межа.

 

З як найглибшою повагою до Вашої довіри

Команда Ovalbed.

 

З питань якості обслуговування, а також оптових замовлень будь ласка звертайтеся на електронну пошту anna.ovalbed@gmail.com